Kterými dalšími druhy legín můžeš obohatit svůj šatník? Podívej se na další tři kousky!


Černé legíny s kostrou

Černé legíny s kostrou

Provokativní a působivé legíny pro nadšenkyně do všeho tajemného, strašidelného a kontroverzního. Motiv je velice rafinovaný – jeho tvar evokuje tvar podvazkového pásu a punčoch, motiv kostlivce se navíc odhaluje až nad kolegy, legíny tedy poskytují velký prostor pro kreativitu.

Dají se kombinovat např. s poloprůhlednou sukní, která bude kostlivce při pohledu zblízka odhalovat, nebo můžeš naopak legíny doplnit vysokými kozačkami a nechat vykukovat jen horní část kostry s lebkou. Můžeš si s nimi zkrátka vyhrát podle svého. S koženými doplňky v tmavém provedení můžeš být za „tvrďačku“, delší světlá tunika ti zase pomůže k umírněné ležérnosti.

Legíny nepůsobí příliš výrazně, přesto každého, kdo jejich motiv zaznamená, upoutají.


Legíny s kříži

Legíny s kříži

Černé legíny s obrácenými bílými křesťanskými kříži, které vytvářejí originální vzor, pro všechny milovnice duchovna, gotiky, ale i všeho kontroverzního. Jsou vyrobené z pružného materiálu, který ti pomůže dobře vytvarovat postavu.

Legíny se dobře kombinují s různými barvami, v černém outfitu pak budou tvořit nápaditý prvek, který upoutá pozornost na první pohled.

K teniskám nebo kozačkám působí spíš ležérně, ale pokud k nim zvolíš boty s podpatkem, bílý top a černou koženou bundičku, docílíš sexy provokativního vzhledu, který proslavila například legendární královna módní kontroverze Madonna.


Legíny s americkou vlajkou

Legíny s americkou vlajkou

Velice módní a nepřehlédnutelné legíny s motivem americké vlajky – na jedné nohavici jsou zpracovány hvězdy v modrém poli a na druhém červenobílé pruhy, každá nohavice je proto jiná. Toto originální provedení je v poslední době velice oblíbené a nestárnoucí americký motiv jakbysmet.

Tyto legíny dobře doplníš volnější bílou košilí svázanou v pase nebo černým topem a jednoduchými botami. Přesto bude tvůj model budit zájem a obdiv. Výborně se k nim hodí jak boty na podpatku, tak třeba conversky. A pokud si k takovému outfitu navíc namaluješ rty rudou barvou a vyfoukáš si vlasy do pořádného objemu, budeš všude za americkou hvězdu.

Legíny jsou vyrobené z příjemného materiálu, který dobře pruží a je příjemný na nošení.

Přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>